Mbrëmjen e sotme janë raportuar për shtëna me armë në Shëngjin, ku dyshohet për 1 të plagosur.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Sakaq,  ende nuk dihet rrethanat e të shtënave.

Vijon…

Previous articleMijëra pinguinë të rinj mbyten në Antarktidë pasi akulli ku ata jetonin u shpërtheu
Next articleSulmohet nga 6 qen i mituri në Delvinë, shkon në spital me plagë të rënda