Një 12 vjeçar ka mbërritur në urgjencës e Sarandës me plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit dhe me hemorragji.

Fëmija është sulmuar nga 6 qen në fshatin Rusan të Delvinës.

I mituri po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale./abcnews.al