Nje aksident me pasoje vdekjen raportohet te kete ndodhur ne Peqin ne fshatin Bishqem.Burime bejne me dije se nje mjet eshte perplasur me nje motorr dhe per pasoje drejtuesi i motorrit ka nderruar jete.

Vijon…./egnatia news