LIBRAZHD- Qyteti i Librazhdit, prej disa ditësh është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje të dendura të dëborës.

Katër ditë më parë me reshjet e dendura të dëborës në të gjithë vendin tonë, edhe në Librazhd u krijuan probleme, ku rruga që të lidh me Elbasanin ishte totalisht e bllokuar për disa orë.

Ndërkohë ngricat në rrugë vijojnë të jenë prezente, ndaj shoferët duhet të bëjnë kujdes dhe të jenë vigjilent gjatë lëvizjes.

Top Channel

Previous articleI shtrirë në vaskë me maskë në fytyrë, partneri i Fjolla Morinës publikon fotografi nga festa e Shën Valentinit
Next articleRezidenca mahnitëse me 9 dhoma gjumi në pronën e vjetër të Trump thyen rekord, shitet për 122 milionë dollarë