Ngjan si 25, por në fakt sot Marina Vjollca mbush 33-vjeç. Në këtë ditë të veçantë për moderatoren të gjithë sytë i kishim tek urimi që do t’i bënte motra e saj me të cilën është e pandarë, Luana.

Dhe në fakt nuk ka munguar një i tillë. Me anë të një fotoje të përbashkët, Luana i ka dedikuar disa fjalë zemre motrës së saj: “Gëzuar ditëlindjen shoqja më e mirë. Të dua me shpirt dhe zemër gjysma ime.”

Ndërsa duket se këtë ditëlindje Marina do ta festojë në Itali me familjen e saj të vogël. Kjo pasi vetëm disa orë më parë ajo ndau disa foto me të bijën Marget, nga shteti fqinj.

Previous articleBiden dhe republikanët shpresojnë se do të arrijnë marrëveshje për tavan të borxhit
Next articleGjërat që duhet t’i bëni patjetër një herë në jetë