Një aksident i frikshëm ka ndodhur në aksin Librazhd-Prrenjas në Qukës ku shoferi i një automjeti dyshohet se ka humbur kontrollin dhe makina ka perfunduar përmbys.

Paraprakisht shkak i aksidentit dyshohet lageshtira në rrugë dhe shpejtësia tej normave.

Nuk dihet gjendja e drejtuesit

Previous articleShi, stuhi të forta ere dhe ulje temperaturash, moti për sot
Next articleU ndje keq në hotelin ku po rrinte, ndërron jetë në spital turisti austriak