Meridian Ramçaj dha një intervistë ditën e sotme, ku tregonte sa shumë ishte habitur nga fakti që Luiz Ejlli e kishte mohuar si shok.

Ai postoi fotot e vjetra me Luizin, gjatë kohës kur të dy udhëtonin me të fejuarat në Paris, mirëpo s’ka vonuar edhe reagimi i Luiz Ejllit.

Ky i fundit ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shfaqet i ulur në karrige, ndërsa krahas saj thumboi Meridianin teksa shkroi:

Karrigia me tha qe njihemi prej kohesh, sepse kemi dhe foto bashke😅