Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj.

Ajo herë pas here ka marrë vendime drastike për pamjen, duke e ndryshuar atë totalisht.

Këngëtarja nuk e ka pasur aspak problem t’i presë flokët shkurt apo ta qethë kokën, si dhe ka luajtur shpesh me modelet e gjatë e ngjyrat si kameleon.

Guxon sërish! Morena Taraku ndryshon look dhe duket... (FOTO)

Por së fundmi, Morena duket se është tunduar paksa nga trendi i momentit, baluket, të cilat i ka realizuar menjëherë tek vetja.

Në videon e fundit të publikuar në “Instastory”, këngëtarja shfaqet duke kënduar në makinë dhe vëmendjen na e tërhoqi pamja e saj.

Duhet ta pranojmë se baluket i shkojnë dhe duket tepër e këndshme me këtë pamje të re!

Guxon sërish! Morena Taraku ndryshon look dhe duket... (FOTO)
Guxon sërish! Morena Taraku ndryshon look dhe duket... (FOTO)
Previous articleGreqia nën masa të rrepta anticovid, por shifrat e larta të infektimeve vazhdojnë ende
Next articleNë Shqipëri kam patur pa drejtësi gjatë karrierës… Në Montreal kam gjetur ambient shumë profesional