Kryetarja e partisë “Lëvizja për ndryshim” ka ndarë me ndjekësit e saj në “Facebook” lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të nënës së saj.

Nisur nga fakti se vendi është në kohë pandemia, ajo ka njoftuar se ceremonia do të jetë krejtësisht private.

Postimi i plotë: Te dashtun miq e dashamires, Gjoni, Jozefina e Ilda lajmerojne me dhimbje humbjen e nenes se dashtun. Ngushellimi me i mire per ne do te jete nje lutje per shpirtin e Saj. Per shkak te situates, ceremonia e varrimit do te jete krejtsisht private. Falenderojme te gjithe dhe ndjejme afersine tuaj ne kete moment dhimbje per familjen tone.

Bashkangjitur mesazhit ku ka dhënë lajmin e trishtë, Topalli ka publikuar edhe një foto ku shfaqet krah saj shumë e lumtur.

Top channel

Previous articleAkulli që shkriu në Kosovë!
Next articlePërndiqte në rrugë dhe në rrjetet sociale një 16-vjeçare, arrestohet i riu në Kukës