Këngëtarja ka publikuar një fotografi joshëse.

E veshur në të zeza, artistja shqiptare ka venë në pah gjoksin e saj.

Morena shihet e ulur në një divan me ngjyrë te bardha teksa ka zgjedhur veshjen me ngjyrë të zezë dhe vëmendjen e merr me bluzën e saj.

Ajo përveç gjoksit ka zbuluar edhe tatuazhet në duart e saj derisa në njërën dorë mban një orë bizhuteri të shtrenjta.

Këtë veshje, Morena e ka kombinuar me një palë take me ngjyrë të kuqe.

Ndryshe, këngëtarja së shpejti do e publikoi bashkëpunimin me Feron./Lajm

Previous articleTAYNA I KUNDËRVIHET DAFINËS: TY NUK T’I DINË AS KËNGËT, E ‘FREESTYLET’ E MI I DINË PËRMENDSH
Next articlePuna Nga Shtëpia – Zakonet E Dëmshme Për Shëndetin