Pamje tronditëse janë publikuar nga mediat greke ku shihet një prift dhe një djalë i mitur duke kryer veprime të turpshme në një zonë publike.

Mediat greke kanë publikuar në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke prekur organet gjenitale të të miturit.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz të tjerë dhe më pas kthehet me dëshirë për të pranuar veprimin e turpshëm.

Siç duket edhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur ditën, por prifti nuk arrin dot t’i shpëtonte kamerave të sigurisë të një biznesi aty pranë, ndonëse u munduan të fshiheshin.

Top Channel