Ka zgjatur vetëm pak minuta qetësia përpara Bashkisë së Tiranës, aty ku Rithemelimi po vijon protestën.

https://6490a652b497abf2d8cbe8e751e0e335.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Situata është përshkallëzuar në hedhjen e molotovëve, shashkave, fishekzjarrëve dhe tymueseve.

Policia ka blinduar vendin, teksa gjatë kohës së hedhjeve të molotovëve kanë tentuar të shmangen.

Në pamjet e siguruara nga Top Channel shihet se vendi është nën pushtetin e tymit dhe shpërthimeve të vazhdueshme.

Video Player