Moti ditën e sotme ka për të qenë kryesisht me re.

Në orët e para të mëngjesit temperaturat do të jenë 15° dhe 12° gjatë mbrëmjes.

Era fryn me shpejtësi 3 m/s- 3.4.

Priten reshje të lehta shiu.

Previous articleA ju dobëson vërtetë uji me limon? Ja kur duhet ta pini dhe ndikimi që ka në organizëm
Next articleFMN: Efektet e inflacionit në Shqipëri, më të ashpra se në BE, rritja po udhëhiqet nga ushqimet