Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit i thur elozhe shkrimtarit nga Devolli

Ilir MetaDritëroi ynë i madh dhe i paharruar dritëron përjetë në çdo varg, libër, mesazh e këshillë të mençur, që na la trashëgim të gjithëve.

Previous articleNjë 39-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e qytetarëve në Elbasan duke u vjedhur atyre portofola, çanta apo celularët, ka rënë në prangat e policisë.
Next articleNjë 26 vjeçar i cili po transportonte emigrantë të paligjshëm drejt Malit të Zi, është arrestuar nga policia eShkodrës .