Artistja e njohur Rihanna ka publikuar një fotografi tepër provokuese në rrjete sociale që ka marrë miliona pëlqime brenda pak orësh.

Ylli i muzikës pop postoi një imazh ‘topless’ marramendëse, ka arritur mbi 8 milionë pëlqime deri tani.

Riri ka zbukuruar dekoltenë me perla e xhevahire, të cilat e kanë bërë foton edhe më seksi e intriguese.

“Kur Popcaan më thotë: Vajzë, nuk dua që ti të veshësh të brendshme për mua sonte”, komenton ajo në kufijtë e fotos, duke iu referuar DJ xhamajkian dhe duke cituar një frazë nga kënga e saj, “Naked”.

Fotografitw, të ndaluara për të miturit nuk erdhën rastësisht. Vetëm disa ditë më parë, Rihanna mbylli linjën e saj të modës.

Top channel

Previous articleSpital i ri në Laç/ I vjetri doli jashtë shërbimit për shkak të tërmetit
Next article“Fëmijët janë me të ftohtë, i kam me ilaçe”, familja nga Fushë-Miloti bën apel për shtëpi: Jetojmë 6 veta në çadër