Një tjetër aksident është shenuar pak më parë në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Një mjet me targa greke është permbysur në rrugë në fshatin Papër dhe si pasojë janë plagosur 3 persona ku njëri dyshohet në gjendje të rëndë.

Shkak i aksidentit dyshohet lagështia në rrugë.

Rreth mesditës në të njëjtin vend u permbys një tjetër mjet. /Egnatia News