Tre persona dyshohet se kanë mbetur të plagosur pas një sherri masiv në një lokal në zonën e Laprakës, Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, personat e plagosur dyshohet se janë qëlluar me thikë.

Ende nuk dihen rrethanat e plota të ngjarjes që ka ndodhur vetëm pak çaste më parë.

Lajmi në përditësim…

Previous articleLlatja takon të rinjtë e Elbasanit iu prezanton platformëm për 4 vitet në vijim
Next articleDetaje nga ngjarja në Laprakë, mes të plagosurve një grua dhe një italian, 64-vjeçari në gjendje kritike