Një sherr mes disa shqiptarëve ka  ndodhur në Selanik, Greqi. Si pasojë dy persona, përkatësisht babë e bir, kanë përfunduar në spital.

Sipas mediave greke, policia ka identifikuar dy autorët e plagosjes së tyre dhe më pas i ka shoqëruar në komisariat për t’i marrë në pyetje.

Ndërkohë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, si dhe shkaqet e konfliktit mes tyre.

Previous articlePSG gjobit Mesin për arratinë në Arabinë Saudite
Next articleRoli i Tom Doshit në garën e 14 majit