Ka shkuar në 20 numri i të arrestuarve në Elbasan nga operacioni i kryer mbrëmjen e së mërkurës.

Mësohet se në prangat e bluve, ka rënë dhe një vajzë, përfshirë në një ngjarje të rëndë kriminale, vrasje.

Klea Gjatës i janë marrë shenjat e gishtave për verifikim, duke konfirmuar kështu përfshirjes e saj.Ndërkohë, disa ditë më parë është arrestuar dhe Artan Tafani, i riu i shpallur në kërkim si autor i grabitjes së një exchange në zonën e Astirit në Tiranë. Këtë të enjte policia ka zbardhur  dhe vrasjet e kryera nga ai./

Previous articleArtan Tafani bëhet bashkëpunëtor i drejtësisë! Kush është njeriu që nxorri në dritë krimet e grupeve kriminale?
Next articleEkzekutimi i Lulzim Qorrit në Greqi, zbardhet 7 vite më vonë nga dëshmia e Artan Tafanit