Një ngjarje tragjike mund të ishte shënuar në Shëngjin, ku një gomone e cila po tërhiqej nga një automjet u shkëput dhe përfundoi në trotuar, duke goditur dhe nje automjet që ndodhej në anë të rrugës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është shoqëruar në komisariat drejtuesi i automjetit. /