Devoll/Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, në qytetin e Bilishtit, në banesën e shtetasit M. B., ka shpërthyer një bombol gazi.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të shpërthimit të bombulës së gazit.

Previous articleSulm me armë në Holandë, raportohet për dy të vdekur
Next articleArben Ahmetaj fiton azil politik ne Lugano te Zvicres