Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e kësaj të shtune e në zonën e Fermentimit në Shkodër, në lagjen “Skënderbeg”.

ka pasur një konflikt mes dy personave dhe njeri ka qëlluar në ajër me armë zjarri, ndërsa vijon puna për lokalizimin dhe kapjen e tij.

Paraprakisht nuk raportohet për perona të plagosur. Policia dhe grupi hetimor kanë ngriti disa pika kontrolli./n.m.abcnews.al