Thellohet rezultati i votimeve për Kamzën dhe Vorën, Rakip Suli dhe Blerim Shera drejt fitores

Previous articleCelibashi: Patëm 1094 tentativa për votim të dyfishtë
Next articleLAJM I FUNDIT/ Del rezultati, Vora fitohet sërish nga PS-së