Tottenham nuk do të vazhdojë bisedimet me trajnerin gjerman, Julian Nagelsmann.

Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romanos, Tottenham insiston se nuk ka në plan të avancojë bisedimet me Julian Nagelsmannin.

Trajneri gjerman ishte i gatshëm të konsideronte ofertën e anglezëve vetëm në rast të një drejtori të ri sportiv, që do të përkrahte idetë dhe rutinën e tij ditore.

Previous articleOlta Gixhari tregon haptazi raportin me Luizin dhe Kiarën
Next articleMjaltë, Uthull dhe Limon – Receta e Pastrimit të Gjakut nga Toksinat