Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka mbërritur në Gjykatën e Posaçme pasi ka paditur për shpifje kreun e “Foltores” Sali Berishën. Sot do të mbahet seanca e parë lidhur me akuzën për vizitën e kryebashkiakut në Iran.

vijon…

Previous articleNew York Times: Vuçiç dhe lidhjet e tij të dyshuara me botën e krimit
Next articleVijojnë kontrollet e shtuara në të gjitha akset rrugore/15të arrestuar dhe qindra gjoba në dy ditë