Dy reperë të njohur shqiptarë janë përfshirë në një përleshje fizike.

Mësohet se në konflikt janë përfshirë reperët FINEM dhe Don Xhon. Në video shihet FINEM duke goditur reperin Don Xhon.

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe  Xhonatan Isufi nga Drenasi në Kosovë.

Sherri midis tyre ka nisur fillimisht në rrjetet sociale dhe më pas është transferuar në rrugë, duke përdorur dhunë.

Faxnews

Previous articleTurqia zbulon programin kombëtar hapësinor
Next articlePengesa dhe ndryshime të papritura, çfarë kanë rezervuar yjet për këtë të mërkurë