Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Golëm ku një 69-vjeçar i ka dhënë fund jetës. Ka qenë djali i viktimës, i cili ka njoftuar policinë se babai i tij,është vetëhedhur në pus, te mali i Robit, dhe si pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Golem, Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:50, shtetasi F. I. ka njoftuar se babai i tij, shtetasi S. I., 69 vjeç, dyshohet se është vetëhedhur në pus, te mali i Robit, dhe si pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.