Aksident ne aksin rrugor Elbasan- Peqin, përplasen dy makina! Njëra përfundon jashtë rruge dhe përmbyset.Aksidenti ka ndodhur në fshatin Paulesh dhe paraprakisht dyshohet një parakalim I gabuar i njerit prej drejtuesve.

Nuk raportohet për të lenduar

Previous articlePelegrinazhi në malin e Tomorrit, policia e Beratit tregon masat e marra për garantimin e rendit e sigurisë
Next articleTalibanët: Gruaja e humb vlerën nëse burrat ia shohin fytyrën në publik