Një aksident i rënë ka ndodhur në Lezhë ku një makinë që drejtohej nga një i mitur ka përplasur një motoçikletë që drejtohej nga një 60-vjeçar, i paidentifikuar ende. Ky i fundit ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën dytësore që lidh Lezhën me Rrilën, në vendin e quajtur e Ishull Lezhë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet.

Previous articleE mori rrjedha e ujit në lumin Osum, gjendet pas dy ditësh trupi i pajetë i holandezit
Next articleDhjetë të arrestuar nga policia e Selanikut për 100 kilogramë kokainë, mes tyre dhe shqiptarë