Një aksident i rënde ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Një makinë me targa serbe është përplasur me trafik ndarësen dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë janë plagosur 5 anëtarë të një familje, 3 fëmijë dhe burrë e grua.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Rrëshenit, ku gruaja ndodhet në gjendje të rëndë.

Mësohet se familja po shkonte me pushime.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe paraprakisht dyshohet shpejtësia, lagështira në rrugë dhe humbje e kontrollit të mjetit, si shkak i aksidentit

Previous articleSPAK-u dhe sapuni që i pret disa në Elbasan!
Next articleAksidenti në Shkopet/ Dy të lënduar rëndë, pasi mjeti doli nga rruga dhe përfundoi afër liqenit