Një tjetër aksident ndodhi mesditën e kësaj të Premteje në aksin Cërrik-Elbasan ,tri automjete u pērplasën me njëra-tjetrën duke pësuar dëme të konsiderueshme materiale.Ndërkaq ,drejtuesi i njërit prej mjeteve të përfshira në këtē aksident ka përfunduar në spital pasi ka marrë lendime në këmbë.Policia po punon për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet që sollën këtë aksident./

Previous articleElbasan/ Debatet me burrin e çuan drejtë vetëvrasjes! Detaje nga ngjarja e rënde
Next articleI vetëm në garë, Skënder Gjinushi rizgjidhet kryetar i Akademisë së Shkencave