Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Lushnje-Çermë. Disa automjete janë perplasur njëri pas tjetrit.Nuk raportohen të lënduar.

Previous articleAksident në Fier, makina përplas të miturin 12-vjeçar me biçikletë
Next articleMurataj dhe Samarxhiu leksion qytetarie politikës!