Një aksident ka ndodhur në perferi të qytetit të Kavajës.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe dyshohet se ka të lënduar.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për hetimin e shkaqeve të aksidentit.

Previous articleInteri “shuplakë” Milanit në derbi
Next articleBari i Grurit Metoda Natyrale Për të Jetuar Shëndetshëm – Ku ta Gjeni