Albina dhe Familja Kelmendi kanë performuar në skenën e Eurovision 2023.

Përfaqësuesja e Shqipërisë, me këngën “Duje” synon sot suksesin. Përmes vokalit dhe interpretimit brilant, Albina dhe Familja Kelmendi i dha publikut europian një krijim muzikor me traditë të zhanerit baladë me motive nga Ballkani.

Previous articleU la në burg për shitblerje votash, momenti kur Fredi Beleri mëson vendimin
Next articleKrujë/ Shpërndante para për qëllime elektorale, arrestohet 48-vjeçari me precedentë të theksuar kriminal