Një 32-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë. Ai ka rënë në kontakt me rrymën elektrike brenda banesës së tij dhe për pasojë nuk ka mundur të shpëtojë.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për dokumentimin e ngjarjes tragjike/ abcnews.al