Një 55-vjeçar ka rënë nga lartësia ku po punonte dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në Kodrën e Diellit, paraditen e kësaj të mërkure.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.