Një incident ka ndodhur  mesditën e sotme në Tiranë në një karburant në rrugën “Sadik Petrela”, ku është çarë një tub gazi i karburantit.

Banorët rreth karburantit janë evakuuar dhe për çështje sigurie është bllokuar përkohësisht rruga e urës së Shkozës dhe perimetri që ka rrezikshmëri.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, të ambulancës dhe të zjarrfikëses, dhe teknikët të cilët po punojnë për rregullimin e defektit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel

Previous articleBefason klubi shqiptar, thyen çdo “tabu”, zgjedh një femër si zëvendëstrajnere! Reagimi: Erdha të ndihmoj ekipin
Next articleBeleri vijon betejën me drejtësinë, kërkesë gjykatës së Durrësit për tu betuar si kryebashkiak i Himarës