Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi Indrit Zekthi., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin Indrit Zekthi

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Egnatia news

Previous article“Vajzat shqiptare duan vetëm X5”/ Jasmin ia bën të qartë Mevlanit: Hera e fundit që duroj!
Next articlePema rrëzohet në rrugë përshkak të motit të keq, bllokohet aksi Elbasan-Peqin