Aksi rrugor Elbasan-Peqin është bllokuar mbrëmjen e sotme përshkak se një pemë është rrëzuar në rrugë.
Mësohet se një pemë gjigande është rrezuar si pasojë e motit të keq, në fshatin Broshkë. Pema ka përfunduar në rrugë, ndërkohe është shkëputur edhe një shtyllë elektrike.
Shqipëria është goditur nga përmbytjet ditën e fundit, prej reshjeve të dendura të shiut. Probleme janë raportuar në Shkodër, Lezhë, Durrës, Vlorë, Elbasan, etj.

Fox news

Previous articleCërrik/ Informacion paraprak
Next article‘Kurrgjë nuk është bërë për Veriun’/ Rama nxjerr pamje nga Tropoja dhe u përgjigjet kritikëve