Cërrik/ Informacion paraprak

Rreth orës 20:40, në lagjen nr. 1, në banesë, shtetasja I. M., 32 vjeçe, banuese në Cerrik, gjatë kohës që ka qenë duke u larë në dush, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Previous articleRrezikuan të mbyteshin në plazhin e Golemit, 2 prej turistëve përfundojnë në gjendje të rëndë në spital
Next article“Shtëpi bari” në Dimal/ Shoqërohen 5 persona, një prej tyre dyshohet se…