Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, është bërë sot nënë për herë të dytë. Lajmin e ka zbuluar vetë ajo përmes një fotoje të publikuar në Instagram ku na prezanton edhe me bekimin e familjes së saj të bukur, Kostandinin.

Më shumë se një vit më parë Delinda humbi binjakët që priste, një temë të cilën ajo e ka prekur vazhdimisht si në ekran, ashtu edhe në rrjete sociale, por sot ka gjithë lumturinë e botës në krahët e saj.

Një detaj tejet interesant që na tërhoqi vëmendjen ishte emri i vogëlushit.

Previous articlePërqafimi me Melonin bëri xhiron e rrjetit, Rama: E admiroj, ajo është motra e vogël e Shqipërisë
Next articleNjë tërmet i fortë shkund Kretën dhe brigjet turke