Elbasan/Informacion paraprak Në fshatin Bathës, dyshohet se për shkak të një shkëndije në sobën e druve, ka rënë zjarr në banesën e shtetases D. H., 84 vjeçe. Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin ligjor të shkakut të rënies së zjarrit./egnatia news

Previous article“Alko Impex” fiton tenderin 3 mln euro të pastrimit në Elbasan, 3 të tjerët u skualifikuan!
Next article10 vjet pa Sokol Olldashin/ Ëndrra e shuar për opozitën