Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka elektrizuar Tiranën mbrëmjen e sotme.

Ajo po mban një koncert në sheshin “Skënderbej” në Tiranë me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë.

Koncerti ka nisur me Elvana Gjatën dhe këngën ‘Kuqezi’, ndërsa qindra qytetarë kanë sfiduar temperaturat e ulëta për të ndjekur spektaklin në këtë mbrëmje.

Lajmi në përditësim…