Dy ditë pas Asamblesë së PS, kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë të premte në Tepelenë ministrat e kabinetit të tij.

Mësohet se në këtë mbledhje me dyer të mbyllura, që do zhvillohet në dy ditë, në fokus të diskutimeve do të jenë  për reformat dhe punët e bëra nga qeveria dhe çfarë do duhet të bëhet në vazhdim.

Mbledhja është parashikuar të nisë në orën 12:00, ndërsa mësohet se tashmë i gjithë kabineti është futur në sallën e hotelit ku do të mbahet mbledhja.

Previous article“Jep sa para të duash, veç të vritet”, përgjimet fundosin biznesmenin Gjoka, Bajrin dhe grupin kriminal. Pas realizimit të planit, i shkuan në varrim ‘objektivit’
Next articleMegaoperacioni që çoi në pranga biznesmenin, prokukurorin dhe ish-shefin e operacionales, reagon zyrtarisht SPAK: Çfarë zbuluam gjatë kontrolleve