Ka qënë Efi, finalistja e dyta që është larguar nga Big Brother gjatë finales së sotme.

Mes Luizit, Kristit dhe Efit, ka qënë kjo e fundit që ka hequr dorë nga gara për çmimin e madh.

Previous articleDea Mishel flet pas eliminimit:  “Jam e lumtur që isha në finale!”
Next articleEfi flet pas largimit nga shtëpia