Në lagjen “1 Maji” në Bashkinë e Patosit është gjetur pa shenja jete në banesë shtetasja Lumturi Gropa, 63-vjeç.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur shërbimi zjarrfikës dhe grupi hetimor.

Nga era e rëndë dyshohet se shtetasja ka ditë që ka ndërruar jetë, pasi trupi është drejt kompozimit.

Policia ka konfirmuar se është vdekje natyrale./abcnews.al

Previous articleHimarë/ U konfliktuan dhe qëlluan me armë në ajër: Dy në pranga, dy të proceduar dhe një në kërkim, çfarë sekuestroi policia
Next articleVrau 46-vjeçaren në banesë, gjendet i vdekur Gjergj Mullalli