Arbana Osmani feston sot ditëlindjen dhe surprizat kanë nisur që mbrëmjen e djeshme. Ishte mikesha e saj, Xhemi Shehu ajo e cila e surprizoi që në orët e para.

Moderatorja ka ndarë një foto ku tregon se Xhemi i ka bërë një dhuratë Gucci.

“Të dua”, i shkruan Arbana mikeshës së saj

Kujtojmë se moderatorja feston sot 40-vjetorin dhe partneri i saj, Eduart Grishaj 36-vjetorin. Ata ndajnë midis tyre një familje të bukur dhe një sukses profesional.