Luiz Ejlli u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, dhe bashku me dasmën, çekun prej 100 mijë eurosh, erdhën edhe shumë urime për të.

Menjëherë pas fitores ai shkoi në studio, ku u takua me Arbana Osmanin, opinionistët e ish-banorët, mes tyre edhe Olta Gixharin.

Në rrjet janë bërë virale klipet nga momenti kur Luizi takoi Oltën, e cila e ka përqafuar dhe e ka uruar për fitoren plot buzëqeshje.

“Bravo”, i tha Olta Luizit teksa fituesi e ka ftuar më pas t’i bashkohet atij për foto.

Previous articleKuçovë/Shpërthimi ka qenë shumë i fuqishëm, aq sa për pasojë është shembur një pjesë e banesës(foto)
Next articleFeston sot 40-vjetorin, Arbana merr dhuratën e shtrenjtë nga Xhemi(Foto)