Mbrëmë u mbajt finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Pas mbarimit të spektaklit, të gjithë konkurentët e këtij edicionin ishin pjesmarrës në ‘After Party’, për të festuar mbarimin e këtij rrugëtimi.

Por, duket se çdo gjë nuk shkoi mirë për njërin nga ish banorët e shtëpisë. Dhe bëhet fjalë për këngëtarin Blero.

Burime të Prive bëjnë të ditur se Blero ka pasur një konfrontim fizik me sigurimin dhe shkak për këtë u bë e dashura e tij.