Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat publikon çdo ditë fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Krelani ka publikuar një fotografi për fansat e saj në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive me një veshje të hapur te pjesa e gjoksit.

Për pamjen e saj, Flaka u komentua në masë të madhe nga ndjekësit.

Këngëtarja nga Gjakova ka shkuar në ShBA për të ndjekur ëndrrën amerikane, ndërsa nuk ka bërë të ditur nëse mendon shumë shpejt të sjellë një projekt të ri muzikor.